fbpx
Sale!

Circle X 2B GORILLA WHITE EDITION

5,990.00ден 3,690.00ден

SPECIAL EDITION CIRCLE X 2B GORILLA WHITE EDITION

Зимска дебела јакна

  • Изработена од водоотпорен SOFTSHELL
  • POLAR слој кој ја задржува топлината внатре во јакната
  • Рефлектирачки принт
  • Дебело полнење
  • 2 надворешни џебови
  • 1 внатрешен џеб
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Дополнителни карактеристики

Големини

12, 14, XS, S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.