fbpx
Sale!

Circle® Women’s Cotton Shorts

1,190.00ден 890.00ден

Clear
SKU: N/A Категории: , Tags: , , ,

Состав: 95% памук, 5% еластан

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Тиркизна, Розева, Црвена, Светло сина, Светло сива, Маслинесто зелена, Бела, Црна

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.