fbpx
Sale!

Circle Women Spring Essentials Tracksuit

3,990.00ден 2,600.00ден

Изработени од висококвалитетен памучен материјал
Дебелина на материјал: 250gr/m2 (тенки)
Состав: 95% памук, 5% еластан

Clear
SKU: N/A Категории: ,

Пролетна колекција 2021

Дополнителни карактеристики

Боја

Кремова, Светло сина, Розева, Сива, Црна, Портокалово-црвена, Плава, Тегет

Големина

XS, S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.