fbpx
Sale!

Circle® Women Short Rompers

1,590.00ден 1,390.00ден

Изработени од висококвалитетен памучен материјал

Состав: 95% памук, 5% еластан

Clear
SKU: N/A Категории: ,

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Сива, Тиркизна, Розева, Маслинесто зелена, Црвена, Црна

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.