fbpx
Sale!

Circle® Women Hoodie High Collar

1,990.00ден 1,490.00ден

Женски дуксер со капуљача и висока јака со патент
Состав: 68% памук, 32% полиестер

Clear
SKU: N/A Категории: , Tags: ,

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Arrowwood Yellow(жолта), Thyme Green(зелена), Melange Gray(светло сива), Off White(бела), Black(црна)

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.