fbpx
Sale!

Circle Women Essentials Tracksuit

2,790.00ден3,779.99ден

Тренерки од висококвалитетен памучен материјал

Clear
SKU: N/A Категории: , Tags: , ,

Состав: 68% Памук, 32% Полиестер (Внатрешност 100% памук за бескомпромисна удобност и комфорт и мешавина од памук и полиестер на површината кои се меки на допир, но воедно издржливи и трајни).

Дополнителни карактеристики

Боја

Темно Сива, Светло Сива, Бордо, Црна, Црвена, Плава, Зелена, Бела

Големина

XS, S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.