fbpx
Sale!

Circle Women Essentials Tracksuit Zip Up

3,980.00ден 3,190.00ден

Тренерки од висококвалитетен памучен материјал

Clear
SKU: N/A Категории: , Tags: , , ,

Состав: 68% Памук, 32% Полиестер (Внатрешност 100% памук за бескомпромисна удобност и комфорт и мешавина од памук и полиестер на површината кои се меки на допир, но воедно издржливи и трајни).

2 џеба на горна тренерка

2 џеба на долни тренерки

Дополнителни карактеристики

Боја

Темно Сива, Бела, Светло Сива, Бордо, Црна

Големина

XS, S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.