fbpx
Sale!

Circle® Women Basic Hoodie Sea Blue/Navy Green

1,790.00ден 1,590.00ден

Висококвалитетен памучен дуксер
Состав: 95% памук, 5% еластан

Clear
SKU: SP20W3 Категории: ,

Светло сива подкапа
Circle® гумирано лого

Дополнителни карактеристики

Големини

XS, S, M, L, XL

Боја

Светло плава, Маслинесто зелена

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.