fbpx
Sale!

Circle® Training Set Leggings & Sports Bra

2,490.00ден 1,990.00ден

Clear
SKU: N/A Категории: , Tags: , , , , ,

Состав: 95% Полиестер, 5% Еластан

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Црна, Тиркизна/Црна, Неон Жолта/Црна, Неон Жолта/Црна/Неон Жолта, Розова/Црна, Розова/Црна/Розова

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.