fbpx
Sale!

Circle Tracksuit LXP 2B Special Red

5,490.00ден 3,990.00ден

Circle Tracksuit Lifestyle X Performance 2B Special Red

Изработени од висококвалитетен памучен материјал и водоотпорен шушкавец (преден дел на дуксер, капуљача, страничен ден на ногавица)

Дуксер:
1 Кенгур џеб со лепенки
2 странични џебови со патенти

Долен дел:
2 странични џебови со патенти
рефлектирачко лого на ногавица Circle

Clear
SKU: N/A Категории: ,

Дополнителни карактеристики

Големини

S, M, L, XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.