fbpx
Sale!

Circle Style Women Tracksuit White/Black/Red/Baby Pink/Sea Blue/Benetton Green

3,990.00ден 2,690.00ден

Изработени од висококвалитетен памучен материјал

Состав: 95% памук, 5% еластан

Памучен материјал што дише, удобни за секојдневни активности

Clear
SKU: N/A Категории: , Tags: , , ,

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Бела, Црна, Црвена, Розева, Зелена, Светло Сина

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.