fbpx
Sale!

Circle Stripes Hoodie

2,190.00ден 1,190.00ден

Висококвалитетен памучен дуксер
Состав: 95% памук, 5% еластан

Clear
SKU: N/A Категории: , , Tags: ,

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL, 2XL

Боја

Црвена, Тиркизна, Розева, Црна, Бела

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.