fbpx
Sale!

Circle Men Essentials Sweatshirt

2,190.00ден 1,590.00ден

Висококвалитетен памучен дуксер

Clear
SKU: N/A Категории: , Tags: , ,

Состав: 68% Памук, 32% Полиестер (Внатрешност 100% памук за бескомпромисна удобност и комфорт и мешавина од памук и полиестер на површината кои се меки на допир, но воедно издржливи и трајни).

Дополнителни карактеристики

Боја

Црвена, Сива, Темно Сива, Бордо, Црна, Бела, Зелена, Плава

Големина

S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.