fbpx
Sale!

Circle® M1 Double Collar Black

2,390.00ден 1,890.00ден

Висококвалитетен дебел и топол памучен дуксер со уникатен дизајн

Состав: 68% памук, 32% полиестер

Clear

Дополнителни карактеристики

Големини

XS, S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.