fbpx
Sale!

Circle Diamond Skull SP19M5

2,290.00ден 1,790.00ден

Висококвалитетен памучен дуксер

Состав: 80% памук, 20% полиестер

Clear
SKU: SP19M5 Категории: , ,

Дополнителни карактеристики

Големини

12, 14, XS, S, M, L, XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.