fbpx
Sale!

Circle Bomber Jacket Navy Green Softshell WI18M1

5,490.00ден 3,490.00ден

Зимска дебела јакна

Дизајнирана по традиционалната бомберка носена во Американската авијација, редизајнирана и изработена од 14 парчиња за уште подобар и помодерен изглед

  • Изработена од водоотпорен SOFTSHELL (Waterproof)
  • POLAR слој кој ја задржува топлината внатре во јакната (Windproof)
  • Дебело полнење (Extra Warm)
  • 2 надворешни џебови
  • 1 внатрешен џеб
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Дополнителни карактеристики

Големини

12, 14, XS, S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Немате производи во кошничката.