fbpx
Sale!

2B x Circle Hoodie AU19M3

2,290.00ден 1,890.00ден

Висококвалитетен памучен дуксер
Состав: 95% памук, 5% еластан (Водоотпорен шушкавец на капуљача и раменици – 100% полиестер)

Clear
SKU: N/A Категории: ,

Дополнителни карактеристики

Големини

12, 14, XS, S, M, L, XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.